Blogs
19:19 Paldies Freimaņa kungam par kaut daļēju traģismu uzskaitījumu valsts pārvaldē! |
Dažas domas no komentāriem par aktuālo.
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Grib uzlabot situāciju darba tirgū, mazinot humanitāro speciālistu skaitu (2)
LA
Kārlis Galandrejs ( KG ) 19. jūnijs, 2016 14:40
Beidzot! Sen jau bija laiks. Teikšu vēl vairāk. Lai nekavējoties – tepat un tūlīt – Latvija tiktu pie eksakto zinātņu speciālistiem, ir paralēli augstskolām jāorganizē īslaicīgi kursi pamatu apmācībām praktiskajā fizikā, praktiskajā ķīmijā, praktiskajā mehānikā … Mūsu izgudrotājiem-entuziastiem atbalstu! No pašvaldībām līdz valdībai! Telpas, aparatūru! Latvija var atkopties un kļūt pat slavena. Notiktu brīnums – jūs redzētu, ka tieši mūsu tautieši beidzot atrastu veidu, kā iegūt brīvo enerģiju lielos apjomos, jaudīgus akumulatorus, lētu ūdeņradi motoriem… Bet es jau paredzu, ka ne nu organizēs, ne nu palīdzēs entuziastiem, kamēr vien pie varas attīstības aģentūrās, ministrijās… mīņāsies neuzņēmīgi, tūļīgi stagnāti ozoli, gerhardi utt…
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Nīcinātais tautas gars. Pilna saruna ar rakstnieci Gundegu Repši (6)
LA
KG 17. jūnijs, 2016 16:52
Gundega Repše: “…Es pārmetu tikai mums pašiem un mūsu tuvredzīgajiem un savtīgajiem valdoņiem, ka esam vāji un arī tīši novājināti…” Tā i gribētu publicēt mācību grāmatu, lai mums “pielektu”, kāpēc mēs esam tik gļēvi, vienaldzīgi, savrupi, neizpalīdzīgi…, ka tāpēc rodas dumji un savtīgi valdoņi. Sevišķi truli, nehumāni un augstprātīgi ir valsts ierēdņi visos līmeņos ar maz maz izņēmumiem – viņiem tikai atrakstīties, aizliegt, nepalīdzēt…, lai pašiem būtu labi! Viņiem nav vajadzīgi patrioti, cīnītāji par taisnīgumu…, un arī tieši tas mūs tīši novājina – apziņa, ka neesam kā patrioti vajadzīgi partejiskajai Latvijas valstij…
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
EK sola tiesu darbus, ja Latvija negrozīs tiesību aktus par lauksaimniecības zemes iegādi (15)
KG 31. maijs, 2016 18:14
Brīvības cīnītāji-patrioti riskēja ar savu dzīvību un veselību, lai Latvija atgūtu patstāvību, saglabātu savu kultūru, savu dzīves telpu – Tēvzemi! Tagad tas viss slīd no rokām ārā. Mana Latvija! Tavi valsts pārvaldes ierēdņi ir mums nedraudzīgi! Ja jau ES varenie mūs piespiež būt pasaules pilsoņiem, tad vai mums bija un būs vairs jēga stāvēt sardzē par šo teritoriju – latviju, kas nebūs vairs mūsu mājas?! Mājas saimnieks būs mums svešinieks. Uz priekšu, komisāri un Latvijas valsts lēmēji-kangari, turpiniet pieņemt likumus, kas atļauj mūs pārdot, vēl vairāk atšķaidīt ! Turpiniet nīst un neieredzēt Latvijas patriotus!
Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Anda Līce: Kas mūs spēj sapurināt?
LA
KG 19. maijs, 2016 17:03
Nekas mūs nespēs sapurināt, jo valsts ierēdņi jūtas labi , un viņi bremzēs jebkādu sapurināšanas mēģinājumu, viņi un varas partijas turpinās nostiprināt sava labuma pozīcijas. Viss! Kamēr valdīs partokrātija, tikmēr pastāvēs valsts ierēdņu savstarpējā sadraudzība un partokrātijas iedibinātā vēlēšanu sistēma, kas nepieļauj saprāta cilvēkiem nākt pie valsts varas. Nu jau partokrātiju Latvijā vairs nevar likvidēt pat ar tautas spēku, jo partiju varu aizstāv ierēdņu korpuss, tautai ir atņemtas vēlēšanu tiesības, atstātas tikai balsošanas tiesības par partiju sarakstiem. Anda Līce rasta par sekām, bet kāpēc neķeras klāt posta cēlonim – partokrātijai un tai paklausīgajai ierēdniecībai?
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Minesotas Universitātes profesore: Tiesnešiem jāatceras, ka demokrātijas mirst aiz slēgtām durvīm
TVNET
K.Galandrejs, jur. 13.05.2016. 19:48
Ierēdņu iespēja no daudzajiem līdzīgajiem likumiem izvēlēties un piemērot sev izdevīgāko, piemēram, speciālo likumu rada netaisnīgu likumību un netaisnību vispār. Demokrātija mirst aiz slēgtajām durvīm, kad tiesneša kabinetā brīvi ieiet bankas pārstāvis ar koferi, bet nedrīkst ieiet pat pēc vispasaules ekonomiskās krīzes kredītņēmējs, lai prasītu piemērot likuma pantu, kas viņu šīs krīzes - nepārvaramās varas - rezultātā atbrīvo no saistībām pret banku. Demokrātija Latvijā ir jau nomirusi pēc 1995.gada, kad ar Gunta Ulmaņa svētību sāka valdīt partijas jeb partokrātija. Tikai „aptaurētais” domā, ka tā ir demokrātija, ka viņš var balsot. Taču balsošana vien tikai par partiju „listēm” nav demokrātija…
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Aigars Freimanis: “Traģiski. Valsts pieder ierēdniecībai.” (28)
LA 11.05.2016.
Kārlis Galandrejs ( KG ) 11. maijs, 2016 15:53
Tāds tas domāšanas veids un uzskats ir. Kas apstiprina, ka valsts pieder ierēdniecībai, nevis jūsu lasītājam vai TV skatītājam. Te saimnieki ir ierēdņi! Politiķi jūtas komfortabli, tikām ierēdņi sazinās savā starpā un ir ar milzīgu pieredzi, kā rakstīt plānus, kā atrakstīties, kā taisīt spriedumus, kā savstarpēji citam citu aizstāvēt un nolēmumus neatcelt, kā aizliegt un kā neko neatļaut, kā pasargāt sevi varas maiņas gadījumā, kā lavierēt, kā izlikties, kā melot, kā glaimot, mānīties, kā izvairīties no jebkādas atbildības, kā sabāzt vairāk savās kabatās, kā izveidot papildus „darba” birojus, aģentūras, kantorus..savējiem, kā vienkāršo cilvēku pasūtīt tālāk, kā saražot vēl vairāk likumus, lai jebkuru nelietību, ko izdarījis valsts ierēdnis, attaisnotu kā likumīgu, bet taisnīga cilvēka rīcību nosauktu par nelikumīgu… Par visu padomāts. Paldies Freimaņa kungam par kaut daļēju traģismu uzskaitījumu valsts pārvaldē! Paldies Latvijas Avīzei par trauksmes celšanu! „Mana balss”, vāciet parakstus Igaunijas valsts pārvaldes modeļa ieviešanai Latvijā!
Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Nauda un barikādes. “LA” diskusija par strīdīgajām “barikāžu pensijām” (64)
Komentāri
Kārlis Galandrejs ( KG ) 8. februāris, 2016 17:20
Ražuks ir politikā jau sen, viņš labāk par citiem zina, ko dara! Kas nākotnē celsies aizstāvēt Latviju, ja valsts vadība neliksies zinis par saviem aizstāvjiem?! Kārlis Ulmanis to labi saprata, viņš piešķīra brīvības cīnītājiem ne tikai 20 eiras, bet pat ļoti daudziem nekustamos īpašumus, godināja viņus un ar pateicību cildināja. Brīvības cīnītāji un viņiem līdzīgi domājošie jutās vajadzīgi valstij, savai tautai, viņu drosme un spēks pretoties Latvijas nelabvēļiem augtin auga.
Šodienas partokrātisko valsts vadītāju ignorance un pat neiecietība pret Latvijas patriotiem ( nacionālistiem) ir bīstama mūsu Latvijas nākotnei. Ministru prezidents Krasts atrakstījās kaut ko piešķirt cīnītājiem par lēģeros sabojāto veselību, jo neesot tāda likuma, bet pats nesniedza likumprojektu par apbalvošanu, Valsts prezidents Bērziņš un ordeņu kapituls atteicās apbalvot pat disidentus-helsinkiešus, kas izcieta lēģeru mokas par brīvu Latviju, Valsts kancelejas direktors Krieviņš atsakās rosināt kaut jel kādas priekšrocības brīvības cīnītājiem… Tas rada nepatiku un pat naidu pret tādu Latvijas valsti. Daudzi, kas riskēja ar dzīvību, vairs necīnīsies par politiķu-partijnieku labklājību, kad puse Latvijas iedzīvotāju joprojām ir nepelnīti nabadzīgi. Ne par tādu Latviju cīnījāmies. Ziniet taču tautas gudrību, ka uzslava un balva ir bijusi un būs labo tikumu un centienu labākais stimuls un gandarījums par savu rīcību!
Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
“Atalgojums – izcīnītā brīvība” (3)
K.Galandrejs 18. janvāris, 2016 22:05
Esmu ne tikai barikāžu pilna laika dalībnieks, bet arī nacionālās pretestības kustības dalībnieks-disidents, aktīvi cīnījies par Latvijas brīvību, pārcietis par to Krievijas lēģerus. Vai man vajadzētu par to kompensāciju no valsts? Nevajadzētu tad, ja valsts pēc brīvības atgūšanas būtu tāda valsts, par kādu es un man līdzīgie cīnījās, riskēja un cieta. Bet reālo varu pēc Latvijas atjaunošanas ( īpaši pēc 1995.gada) pārņēma partokrātija, kas ar savu atteikšanos no valsts līdzdalības ražošanā padarījusi Latviju par nepelnīti nabadzīgu, turklāt arī par beztiesisku valsti ar nesakārtotiem likumiem un ar tiesu patvaļu… Mēs cīnījāmies vismaz par tādu Latviju, kāda tā bija gados pirms okupācijas. Mēs cerējām, ka valsts pārvalde tiks sakārtota tā, lai valsts pati ražotu, pelnītu, un gādātu sev līdzekļus sociālajām vajadzībām, proti, lai tautsaimniecības ministrija būtu galvenā ražošanas organizētāja, valsts būtu stratēģisko nozaru īpašniece ( ostas, bankas, peļņu nesošo nozaru monopoliste…), bet tagad tas viss nodots privātajam biznesam, kas peļņu patur sev, maksājot valstij tikai mazu daļu. Varas partijas tādējādi ir atbrīvojušās no pūlēm ražot, pārtiek galvenokārt no nodokļiem, un tas jau nav vairs tas, par ko mēs cīnījāmies. Mūsu cerības uz tiesisku, pārtikušu valsti ir sagrautas. Man ir sajūta, ka esmu veltīgi cīnījies un cietis. Latvija varēja būt kā Luksemburga, Šveice, Zviedrija… Man ir tiesības prasīt no tādas Latvijas valsts pārvaldes kompensāciju līdzīgi, kā ir tiesības to prasīt no uzņēmēja, kas sapostījis manu projektu.
|
|
Komentāru kopskaits: 0 | |