Blogs

SANDRA VEINBERGA – NILS UŠAKOVS .  PATIESĪBA UN SLEPENAIS LIENOŠAIS VIRZIENS.

Žurnāliste Sandra Veinberga: „Slepeniem mērķiem un slepeniem darbiem juridisku pierādījumu nebūs. Bet, vai tāpēc mēs baidīsimies teikt sabiedrībai savu patiesību?”

www.sandraveinberga.lv

Žurnālistes drosmes un kompetences paraugs : http://sandraveinberga.com/2015/06/25/tiesa-noraida-usakova-prasibu-pret-mani-un-tvnet-vai-saskana-darbojas-ka-kremla-zalie-cilvecini-latvija/

Skatījumu skaits: 429 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 08.08.2015 | Komentāri (0)

PREZIDENTI, MINISTRI, DEPUTĀTI! DODIET TAUTAI LABKLĀJĪBU! KĀ? LŪK, KĀ!

Valsts prezidentam vajadzētu publicēt kaut vai rīkojuma formā visiem valsts ierēdņiem saistoši ievērot pamatprincipus, piemēram,  jebkuram tiesīgam lēmējam noteikt pienākumu censties samazināt valsts pārvaldes ierēdņu skaitu ( no 250 000 uz 25 000);

 visādi atbalstīt talantīgos gan jauniem izgudrojumiem, gan tehniskai jaunradei, prēmēt par racionalizācijas priekšlikumiem,  prasīt no pašvaldībām visa veida atbalstu perspektīviem uzlabojumiem sadzīvē un vidē;

atbalstīt ideju izstrādāt un pieņemt jaunu vēlēšanu likumu, kas nodrošina demokrātiju, likvidēt partokrātiju, tātad samazināt partiju monopolu uz valsts varu;

... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 414 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 02.08.2015 | Komentāri (0)

Nākas  atgādināt, cik svarīgi ir novērtēt un palikt pie Dieva dotās Dzimtenes mīlestības, turēties kopībā un sajust kopību ar savu tautu, sajust piederību un kopību pieticībā un garīgā bagātībā, kas nodrošina ģimenisko mājīgumu, uzticību un drošību. Garīgi bagātiem cilvēkiem globalizācija, tautu sajaukšanās nes un nesīs postu un nelaimi. Bēgļiem dotās pārspīlētās cilvēka tiesības ir nesamērīgas ar cilvēka tiesību atņemšanu pamattautai. Āfrikas bēgļu uzņemšana Eiropā ir jāaizvieto ar viņu izvietošanu Āfrikas valstīs vai valstīs, kuras radījušas bēgļu problēmas To var atrisināt. Te nav vietā pamatot šo bēgļu uzņemšanu Latvijā ar it kā mūsu pienākumu vai pat  ar tautu draudzību. Tautu draudzība var būt skaista, katrai tautai paliekot savas valsts robežās, bet ne pārceļoties ne aicinātam, ne gribētam cita mājās. Skaisto pārdzīvojumu un sajūtu skudriņas no savējo tuvības, draudzības, mīlestības..,  kur tās palikušas, kad apkārt svešums?! Skaistās domās par ko tuvu un mīļu ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 429 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 20.07.2015 | Komentāri (0)

"BANKU LIETĀS”  NAV  IESPĒJAMS  PANĀKT TAISNĪGU SPRIEDUMU UN VISPĀR…

Vispirms par to, kas īstenībā notika.

Latvijas valsts 2008.gada 5. decembrī nacionalizēja jeb, tā vai citādi, pārņēma valsts īpašumā privāto Parex banku. Tātad Latvijas valsts jeb tauta, (jo tauta veido valsti), būtībā apvienojās ar Parex banku, kļuva par bankas vienīgo dominējošo lēmēju. Populārā valodā runājot, pilsoņu kopums, kurā bija un  ir arī Parex bankas kredītņēmēji, pārņēma savā īpašumā Parex banku. Civillikums šāda darījuma gadījumā, konkrēti sakot, Parex bankas tiesības atprasīt parādu no kredītņēmējiem ir izbeidzis ar likuma spēku, jo ir iestājies t.s. prasījuma un parāda sakritums vienā personā – valsts personā, un saistību tiesības ir izbeigušās. Tas nozīmē, ka valstij jeb tautai nav vairs tiesību no sevis pašas atprasīt to ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 408 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 03.07.2015 | Komentāri (0)

Noturēt labā pārsvaru pār ļauno!

Ir patiesība, ka esamībā, īstenībā pastāv mums nezināmi vareni spēki, kas nosaka visu notiekošo, virza notikumus – gan labos, gan ļaunos. Ir tautas gudrība lūgt, lai labais notiek. Ir ļaundari, kam uzdevums ir ļaunos spēkus piesaukt un ļaunu darīt. Kā mums, labestīgajiem, pārsvaru pār ļaunumu noturēt? Ir pieņemts uzskatīt, ka Dievs ir labais spēks, bet ļauno spēku vislabāk pat vārdā neminēt! Dievs ir visur, arī te un tur, bet arī ļaunais ir visur. Tā ir pretmetu cīņa. Kad lūdzam Dievu labu darīt, ir jāuzsver tieši tas, ka mēs lūdzam tieši Dievu, bet ne vispār tikai skaitam Tēvreizes tekstu. Ir jāuzsver, ka tieši Dievu atbalstām un tieši Viņam ticam un uz Viņu paļaujamies. Ar masveida pareizu lūgšanu glābsim savu Tēvzemi! Glābsimies paši! Lūgsim Dievu! Lai notiek tieši Dieva prāts, bet ne ļauno spēku! 

Mūsu ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 367 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 11.05.2015 | Komentāri (0)

Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces runa Saeimas 2015.gada 4.maija svinīgajā sēdē par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai

(04.05.2015.)
Skatījumu skaits: 430 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 06.05.2015 | Komentāri (0)

VALDIS  KALNOZOLS  UZ  PAREIZĀ  CEĻA .

Valdis Kalnozols: 'Neuztici naudu bankām, kas brāļus izģērbušas plikus!'

1. maijs 2015 00:02   DELFI

Valdis Kalnozols, uzņēmējs
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/valdis-kalnozols-neuztici-naudu-bankam-kas-bralus-izgerbusas-plikus.d?id=45907563#ixzz3Yu0CwKlL

Saucot lietas īstajos vārdos, banku biznesa stratēģija ir augļošana.
2014. gadā Latvijā bankas kopumā ir nopelnījušas 311 miljonus eiro. (http://www.bankasoc.lv/lv/statistik ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 405 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 01.05.2015 | Komentāri (0)

KO LATVIJAS CILVĒKI VAR IZDARĪT LABU UN KO - SLIKTU…

Televīzijas lielļaudis, kas varat, bet maz darāt! Parādiet un daudziniet  Latviju skaistu! Latvija ir skaista! Parādiet Amatciemu! Likteņdārzu, kāds tas ir un būs! Latvijas Dabas parkus! Rezervātus un Nacionālos parkus! Rundāles pili! Imantu Lancmani! Mecenātus! Labas gribas talantīgus cilvēkus, ko partijas ignorē!

Publicisti, žurnālisti! Mācieties, esiet gudrāki un redzīgāki par tiem, kuriem jūs ko vēstāt! Jūs esat tie, kas nosaka sabiedrības garīgo līmeni un labklājību.

To sacīt man lika tas, ka ne no mūsu televīzijas, bet no Horvātijas es pirmo reiz nupat skatīju Amatciemu kā brīnumu. Savā Tēvzemē – tādu skaistumu! Mums, vienkārši sakot, trūkst vai netiek pielaisti pie teikšanas skaisti patriotiski vēstītāji, kas mūs apgaismotu.

... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 409 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 26.04.2015 | Komentāri (0)

Valsts prezidenta izraudzīšana.  Ko vajadzētu redzēt  SAB un DP.

Valdošās partijās ir tikai pusprocents no Latvijas pilsoņu kopskaita.  Šis mazumiņš izvirza un iebalso sev  vēlamo „Valsts” prezidentu. Bez konkursa, bez tautai dotas  iespējas ko šajā sakarā iespaidot. Tas tad nu skaitās visas tautas valsts prezidents.  Patiesībā tāds prezidents tiek tautai no partiju puses uzspiests. Te spilgti izpaužas partiju diktatūra, partokrātija kā visas tautas posts.  Klaja nelikumība visaugstākajā līmenī. Tiek nesodīti pārkāpts pamatlikums – Satversme.  Kā? Tādējādi, ka Satversme ne ar vienu pantu nav devusi un nedod tiesības partijām noteikt valsts varu, bet partijas pašas ir piesavinājušās valsts varu, nosaka gan Saeimas vēlēšanu likumu bez vēlēšanu tiesībām bezpartejiskajiem, gan  nosaka arī sev tiesības izvi ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 364 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 17.04.2015 | Komentāri (0)

KG

28.03.2015 22:25

DELFI

Esmu kategoriski pret galvenā dzelzceļa papildus trasi uz Rīgas lidostu. Racionālāk būtu izveidot "monorail" jeb viensliedes trasi Rīga-Lidosta-Rīga. Lētāk, eksotiskāk!!! Skatiet, kā tas ir, piemēram, Vācijā, Wupertālē. Google: monorail wuppertal Tādu izstrādātu projektu jau pirms dažiem gadiem Satiksmes ministram Gerhardam, Rīgas Domei, Ministru prezidentam Dombrovskim iesniedza Aivars Lazda, bet amatpersonām nebija intereses, bija pat Vācijas uzņēmējs, kurš piekrita to visu uzbūvēt un ekspluatēt. Bet nav mūsu valstī saimnieka!!!!!!

Administratora komentārs: Tas bija savlaicīgs projekts, kas valstij būtu izdevīgs, neprasītu budžeta līdzekļus, investors  uzbūvētu trasi un to ekspluatētu, tepat Latvijā varētu ražot trases balstus, detaļas, pat elektronikas iekārtas, būtu milzum daudz darba vietu, varētu pat izvērst iekārtu ražošanu kaimiņiem, ir vagonu rūpnīc ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 398 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 28.03.2015 | Komentāri (0)

« 1 2 3 4 5 ... 13 14 »