Blogs

BRĪVĪBAS CĪNĪTĀJA ĢIMENI IZLIEK UZ IELAS NO VALSTS MĀJOKĻA, VALSTS NEDOD ĪRES TIESĪBAS, CILVĒKA NĀVE...

2017.gada 6.martā nosūtīju Saeimai:

"Labdien!

Paldies par ielūgumu uz Memoranda parakstītāju godināšanu! Diemžēl nevarēšu piedalīties, neatļauj Gulag-ā sabojātā veselība. Vēlētos, lai kaut vai nedaudz pieminētu arī Nacionālās pretošanās kustības dalībniekus, kuri tika represēti komunistiskā totalitārisma režīmā par prasību izbeigt Latvijas okupāciju. Mēģināju atrast vismaz šo dalībnieku sarakstu, bet neizdevās tādu atrast. Pat Nacionālās apvienības politiķi atsakās rosināt šo patriotu godināšanu, kādu to realizēja Kārlis Ulmanis - pat apdāvināja ar nekustamo īpašumu. Tagadējā valsts vara izvairās pieņemt tiesību normas, kas stimulētu patriotismu kaut vai ar patriotu - brīvības cīnītāju sociālo problēmu valstisku risināšanu, tas radītu sajūtu un rādītu piemēru, ka valstij ir vajadzīgi tās aizstāvji. Taču, piemēram, Valsts prez ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 464 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 17.03.2017 | Komentāri (0)

Ar saprātu pret muļķību un neprātu! Par labestību! 

Atveriet šo saiti un ieklausieties:

http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/svetrits/svetrits.-studija-macitajs-juris-rubenis.a74798/    

Jāņa komentārs LSM.LV

"Jānis 13. novembris, 10:49

Ļoti patiesa , gribas teikt, pravietiska uzruna. Būtu labi, ja šādu Svētrītu noklausītos liela daļa politiķu, var būt kādā no viņiem pamostos sirdsapziņa, kas ļautu saprast kādas noskaņas valda tautā. Vai tiešām politiķi nesaprot, ka teātra spēlēšana un valsts vadīšanas imitācija novedīs pie neatkarības zaudēšanas, vispirms pilnībā zaudējot varu."

Cēloņi un sekas. Neatkarības zaudēšana tik tiešām var nākt caur politiķu muļķību, varaskāri, godkārību, augstprātību, caur dienesta stāvokļa izmantošanu personīgo intere ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 512 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 09.10.2016 | Komentāri (2)

Dažas domas no komentāriem par aktuālo.
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 
Grib uzlabot situāciju darba tirgū, mazinot humanitāro speciālistu skaitu (2)
LA
Kārlis Galandrejs ( KG ) 19. jūnijs, 2016 14:40 
Beidzot! Sen jau bija laiks. Teikšu vēl vairāk. Lai nekavējoties – tepat un tūlīt – Latvija tiktu pie eksakto zinātņu speciālistiem, ir paralēli augstskolām jāorganizē īslaicīgi kursi pamatu apmācībām praktiskajā fizikā, praktiskajā ķīmijā, praktiskajā mehānikā … Mūsu izgudrotājiem-entuziastiem atbalstu! No pašvaldībām līdz valdībai! Telpas, aparatūru!  Latvija var atkopties un kļūt pat slavena. Notiktu brīnums – jūs redzētu, ka tieši mūsu tautieši beidzot atrastu veidu, kā iegūt brīvo enerģiju lielos apjomos, jaudīgus akumulatorus, lētu ūdeņradi motoriem&hel ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 472 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 19.06.2016 | Komentāri (0)

KOMISKAS IZDARĪBAS MĒRKAĶU SFĒRĀ ( Pamfleta skice )
Pamatsižets: Anekdote par to, ka daļa mērkaķu nokāpa no kokiem, sāka smagi strādāt un kļuva par cilvēkiem, bet otra daļa mērkaķu palika kokos un dzīvo laimīgi.
Pamfleta trīs daļas: Pirmā par mērkaķu dzīvi, otrā daļa par – cilvēku dzīvi un trešā – par it kā atšķirībām.
Konflikti: Nav ne attīstības, ne progresa ar tādu to izpratni, ka tie ved uz laimīgāku dzīvi. Nav. Ir tikai izmaiņas, kas dzīvi nepadara laimīgāku. Mērkaķi un cilvēki paliek tādi paši kā radīti, Darvins ir maldījies. 
Turbulence: Daļa mērkaķu iejaucas cilvēku dzīvē un traucē tiem laimīgi dzīvot. Savukārt cilvēki vairs nespēj sakāpt kokos. 
Morāle: Var tikai ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 475 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 01.03.2016 | Komentāri (0)

K.Galandrejs 18. janvāris, 2016 22:05 Komentārs Latvijas avīzē pie raksta "Atalgojums - izcīnītā brīvība" 

Esmu ne tikai barikāžu pilna laika dalībnieks, bet arī nacionālās pretestības kustības dalībnieks-disidents, aktīvi  cīnījies par Latvijas brīvību, pārcietis par to Krievijas lēģerus. Vai man vajadzētu par to kompensāciju no valsts? Nevajadzētu tad, ja valsts pēc brīvības atgūšanas būtu tāda valsts, par kādu es un man līdzīgie cīnījās, riskēja un cieta. Bet reālo varu pēc Latvijas atjaunošanas ( īpaši pēc 1995.gada) pārņēma partokrātija, kas ar savu      atteikšanos no valsts līdzdalības ražošanā padarījusi Latviju par nepelnīti nabadzīgu, turklāt arī par beztiesisku     valsti ar nesakārtotiem likumiem un ar tiesu patvaļu… Mēs cīnījāmies vismaz par tādu Latviju, kāda tā bija gados  pirms okupācijas. Mēs cerējām, ka valsts pārvalde tiks sakārtota tā, lai valsts ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 440 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 02.02.2016 | Komentāri (0)

 

Kādas mums ir tiesības un kādi mums, Latvijas pilsoņiem,  ir pienākumi drosmīgi rīkoties, aizstāvot savu Latviju – tas te spilgti argumentēts un tiesas vērā ņemts. 

 

Apsūdzētā Daiņa Rūtenberga aizstāvja – zvērināta advokāta Alda Allika TIESAS DEBAŠU RUNA kriminālprocesā Nr. 11087040214 Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā 2015.gada 10.augustā (pieejama lejuplādēšanai šeit - http://failiem.lv/u/vxckgit)

* * *

Godātā tiesa!

 

Visupirms izsaku pateicību savam kolēģim Mārtiņam Kvēpam par viņa brīvprātīgo iesaistīšanos Daiņa Rūtenberga aizstāvībā un par šajā lietā nozīmīgo Krimināllikuma un Kriminālprocesa likuma normu analizēšanu un izvērtēšanu! Pateicoties kolēģa dalībai un sniegumam, man ir bijis iespējams pievērst nepieciešamo uzmanību šajā lietā ne mazāk svarīgajiem starptautisko tiesību, Latvijas valsts un konstitucionālo ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 510 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 16.12.2015 | Komentāri (1)

Pieņemiet to, vai brauciet prom! 

 

Kevins Rads, Austrālijas premjerministrs.

Imigrantiem, nevis austrāliešiem ir jāpielāgojas! Pieņemiet to, vai brauciet prom! Esam noguruši no tautas satraukuma, vai nav aizvainota kāda persona vai kultūra. Mēs runājam angliski, nevis arābu, ķīniešu, krievu vai kādā citā valodā. Izejot no tā, ja vēlaties kļūt par daļu no mūsu sabiedrības - mācieties valodu...

Lielākā daļa austrāliešu, kuri izveidojuši šo valsti tic Dievam. Ja mūsu Dievs jūs aizvaino, tad es jums piedāvāju meklēt citā pasaules daļā savu valsti. Dievs ir daļa ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 489 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 11.12.2015 | Komentāri (0)

Nav mums ne iespēju, ne jēgas „glābt pasauli”. Viss notiek it kā pats no sevis kāda Pārspēka vadībā. Viss mūsu pašu radītais jaunais nes vairāk ļaunuma par labo. Sirdsapziņa, gods un veselais saprāts paliek tālu iepakaļ tā sauktā progresa „uzvaras gājienā”. Tehnoloģijas „attīstības”, urbanizācijas, globalizācijas un internacionalizācijas  lavīna aprok visu skaisto, kas bija starp cilvēkiem kā Dieva dāvana dzīvot pieticībā un saskaņā ar Dabu un sirdsapziņu savā Tēvzemē.

Nu ir braukšana, lidošana, steiga un laika trūkums visu paspēt. Vēl jau gan kāda dvēselīte neļķīti pasmaržo, paklausās kā putniņi čivina. Brīnums! Čivina tāpat kā čivināja tad, kad "attīstības un progresa" mums vēl nebija. Kurp mums bija jāskrien!? Kur mēs esam aizskrējuši!? Projām no Dabas. Mākslīgā pasaulē, kas pilna ar mikroviļņiem, gāzēm, e-vielām, ar ieročiem, ar modernām slimībām, un ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 505 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 10.11.2015 | Komentāri (0)

BIJUŠAIS DISIDENTS - KAS NOTIKS, KĀ DZĪVOSIM..  

Globalizācija un internacionālisms ir baisma sērga, kas pārņēmusi  ļaudis, kam nav dārga ne Tēvzeme, ne savējo cilvēku ģimeniskā kopība un garīgais siltums. Tādi ļaudis ir sliktāki par kustoņiem, jo kustoņi tomēr turas savējo vidē. Ja tādi ļautiņi padarīs pasauli par sajaukteņu konglomerātu, tad kam gan pastāvēt vairs Latvijai kā valstij?! Tā būs teritorija, kur kādreiz bija Latvijas valsts, latviešu tautas mājvieta, kur skaistas sajūtas pārņēma cilvēkus, kad skanēja Dievs, svētī Latviju! Cīņās par Latviju veltīgi krita tūkstošiem cilvēku, moku kambaros nodzisa daudzu dzīvības gaisma. Skaisti padzīvoja Ulmaņlaiku Latvijā. Un tad visu sagrāva totalitārie spēki. Veltīgas bija to cilvēku ciešanas, kas centās aizstāvēt savu Tēvzemi. Un nāca laiks, kad cēlās vēl Latvija skaisti dzīvot, Vēl to cēla skaisti cilvēki, bet ļauni  spēki neļāva celties. Nu ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 500 | Pievienoja: Pēteris | Datums: 16.09.2015 | Komentāri (0)

« 1 2 3 4 ... 13 14 »